Kurumsal

Kurumsal

Ekosan Tarım olarak kaliteyi ve ekolojik dengeyi ön planda tutarak, dogaya ve canlı yasamına zarar vermeyen gübreleri üretmekteyiz. Her türlü tarımsal faaliyetin yapıldıgı alanda ilkemiz toprak verimini, topraga zarar vermeden arttırmaktır. Bu baglamda en kaliteli hammaddelerle, yüksek kaliteli ve doga dostu gübre üretmek önceliklerimizin basında gelmektedir. Sıradan gübreler üretmek yerine spesifik / özel ürünlerle sektördeki sorunlara çözüm bulmakta; genç ve dinamik yapımızla markete yeni bir soluk getirmekteyiz.
İşimize gösterdiğimiz özen, şirket değerlerimizle garanti altındadır ve bu garanti markamızla müşterilerimize teminat olarak verilir.

 

 

DEĞERLERİMİZ
Faaliyetlerimizi aşağıdaki değerler çerçevesinde sürdürmeyi, ülkemizin ve toplumumuzun faydası ve geleceği için bir sorumluluk olarak kabul ederiz:

Emeğe saygı duyarız. Çiftçinin alın terinin son damlasına kadar değer kazanması için çalışır, ona en yüksek verimi elde etmesini sağlayacak ürün ve hizmetleri sunarız.

Geleceğimizin, Türk tarımının geleceği ile aynı paralelde olduğunu biliriz. İşimizi sadece ticari bir faaliyet olarak değil, büyük ölçekte tarım sektörünün gelişmesine katkı sağlayacak bir hizmetler bütünü olarak ele alırız.

Büyüme ve gelişmenin temelinde eğitim olduğuna inanırız. Çalışanlarımızın, paydaşlarımızın ve varlık nedenimiz olan çiftçilerimizin eğitimine yönelik her türlü etkinliği destekleriz.

Biz, büyük ve birbirine sıkıca düğümlenmiş bir aileyiz. Çalışanlarımız ve bayilerimizle, gücünü değerlerinden üreten EKOSAN TARIM ailesinin birer parçasıyız.

Ekip çalışmasına önem veririz. Büyük başarıların ancak takım oyunuyla kazanılabileceğini biliriz.

Sektörümüzün lokomotifiyiz. Yenilikçi ürün, hizmet ve uygulamalarla yol açar, sürekli gelişim prensibiyle öncü rolümüzü ve liderliğimizi pekiştiririz. Uzmanlığa önem veririz. En iyiye ulaşan yolda sabır ve kararlılıkla ilerleriz.

Adımız ve duruşumuzla saygı uyandırırız. Markamızı bir güven sembolü haline getiren ilkelerimizden ve kurumsal değerlerimizden asla taviz vermeyiz.
Kalitenin, müşterinin en doğal hakkı olduğuna inanırız. Toplam kalite anlayışıyla müşterilerimize en rekabetçi koşullarla en iyi ürün ve hizmetleri sunarız.
İnsana verdiğimiz değeri, iş güvenliği uygulamalarımızla somutlaştırırız. Çalışanlarımızın güvenle çalışmasını sağlayacak koşulları yaratmak için gereken önlemleri alırız.
Gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak için çalışmalarımızı çevreye duyarlılık ilkesi doğrultusunda şekillendiririz. Çevresel riskleri en aza indirmek üzere gerekli yatırımları yapar ve çevre bilincini çalışanlarımız arasında da geliştirecek önlemleri alırız.
Başta eğitim olmak üzere toplumsal bilinci artırmaya yönelik sosyal sorumluluk projelerine, kültürel ve bilimsel faaliyetlere önem verir.

MİSYONUMUZ
Sektörde öncü olmanın verdiği sorumluluk ile bitki besleme ürünlerini sürdürülebilir büyüme ve çevreci yaklaşımla üretmek ve tedarik etmek; bilinçli tarımsal üretimi yaygınlaştırarak topraklarımıza bereket katmak.

VİZYONUMUZ
Paydaşlarına katma değer sağlayan, bir dünya firması olmak.